پاورپوینت اقتصاد کینزی جدید

پاورپوینت اقتصاد کینزی جدید

دانلود پاورپوینت با موضوع اقتصاد کینزی جدید، در قالب ppt و در 48 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مقدمه، قضایا و ویژگی های اقتصاد كینزی جدید، چسبندگی های اسمی، چسبندگی دستمزد اسمی، چسبندگی قیمت اسمی، چسبندگی های حقیقی، منشاهای دیگر چسبندگی قیمت حقیقی، بازارهای مشتری، چسبندگی قیمت و جداول دادهستاده، ناقصی های بازار سرمایه، چسبندگی دستمزد حقیقی، مدلهای قرا

دانلود پاورپوینت اقتصاد کینزی جدید

پاورپوینت اقتصاد کینزی جدید اقتصاد کینزی  تحقیق اقتصاد کینزی جدید مقاله اقتصاد کینزی جدید اقتصاد کینزی جدید قضایا و ویژگی های اقتصاد كینزی جدید  نظریه دور تجاری كینزی های جدید انتقادات وارده براقتصاد كینزیهای جدید  ارزیابی اقتصاد كینزی جدید

دسته بندی اقتصاد
فرمت فایل ppt
حجم فایل 771 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 48

دانلود پاورپوینت با موضوع اقتصاد کینزی جدید، در قالب ppt و در 48 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

 

مقدمه

قضایا و ویژگی های اقتصاد كینزی جدید

چسبندگی های اسمی

چسبندگی دستمزد اسمی

چسبندگی قیمت اسمی

چسبندگی های حقیقی

منشاهای دیگر چسبندگی قیمت حقیقی

بازارهای مشتری

چسبندگی قیمت و جداول داده-ستاده

ناقصی های بازار سرمایه

چسبندگی دستمزد حقیقی

مدلهای قرارداد ضمنی

مدلهای دستمزد كارایی

مدل انتخاب نامساعد

مدل گردش نیروی كار

مدل كم كاری

مدل انصاف

مدلهای كارگران درونی ـ بیرونی

نظریه دور تجاری كینزی های جدید

اثرات تاخیری  Heysteresis Hffects و بیكاری

دستاوردهای سیاستی

انتقادات وارده براقتصاد كینزیهای جدید

ارزیابی اقتصاد كینزی جدید

 

قسمتی از متن:

نقطه شروع ادبیات كینزی جدید در ابتدا مربوط به تحقیق جهت ارائه مدلهای متقاعد كننده برای تبیین چسبندگی دستمزد و قیمت بر مبنای رفتار بهینه سازی و انتظارات عقلایی بود Gordon , 1990. اقتصاد كینزی جدید در واكنش به بحران تئوریكی اقتصاد كینزی توسعه یافت. هر دو تعبیر قدیم و جدید اقتصاد كلاسیك فرض تسویه پیوسته بازار را پیش می كشند و در چنین دنیایی اقتصاد هرگز نمی تواند با كمبود تقاضای موثر مواجه شود. برای بسیاری از اقتصاددانان نشانه اصلی اقتصاد كینزی عبارت از فقدان تسویه مداوم بازار می باشد.

همانطور كه گوردون (1993) اشاره می كند كه جذبه اقتصادهای كینزی از این موضوع نشات
می گیرد كه كارگران و بنگاهها در دوران ركود و بحران خوشحال نیستند آنهـا بگونه ای عمل
نمی كنند كه گویی با انتخاب ارادی خود, تولید و ساعات كارشان را كاهش می دهند.كینزی های جدید می گویند كه یك نظریه دور تجاری كه بر مبنای شكست تسویه بازارها باشد, واقع گرایانه تر از مدلهای دور تجاری حقیقی یا كلاسیكی جدید هستند. تفاوت اساسی بین تعبیرهای جدید و قدیم اقتصاد كینزی در این است كه مدلهایی كه به تلفیق نئوكلاسیكی نزدیك می باشند تمایل به فرض دستمزد اسمی ثابت دارند, درحالی كه جاذبه رویكرد كینزی جدید این است كه سعی در ارائه مبانی خرد برای تبیین پدیده چسبندگی دستمزد و قیمت دارد.

 

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع ” اقتصاد کینزی جدید می باشد که در حجم 48 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی توسط دانشجویان رشته  اقتصاد مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

دانلود پاورپوینت اقتصاد کینزی جدید